Proč s námi

Základem každé společnosti jsou lidé a jejich znalosti a zkušenosti. V naší společnosti unikátním způsobem spojujeme vysoce odborné znalosti s dlouholetými zkušenostmi z provozu.

Díky této kombinaci jsme schopni nabídnout řešení přeprav na míru včetně netradičních řešení.

Zkušenosti
clanok_foto_16

S naším profesním zaměřením a dlouhodobými zkušenostmi z různých oborů dokážeme optimálně navrhnout přepravní cestu, navazující technologie a výběr správného technického zajištění. V mnoha případech jsme byli schopni nabídnout konkurenceschopnou cenu a podmínky proti silniční přepravě.

Technologie
index

Návrhem a zpracováním správného technologického postupu přepravy se dá ušetřit mnoho zbytečné práce při vlastní přepravě. Například pouhou změnou posloupnosti některých operací je možné šetřit velké množství času. A čas jsou peníze.

Technika
1792-354

Máme dokonalý přehled o technických možnostech různorodých přeprav od hromadných substrátů po nadrozměrné přepravy. Dokážeme optimálně navrhnout jak uložení nákladu, tak potřebnou manipulační techniku. Jsme schopni sledovat cestu vašeho nákladu včetně registrace okolních podmínek včetně upozornění při překročení parametrů.

Flexibilita
images

Neustále sledujeme nejnovější trendy na trhu a díky spolupráci s různými partnery jsme schopni navrhnout přepravní řetězec na míru s ohledem na různé parametry.